O pohár Ventilka Jirkovského již po čtvrté

Vytvořeno 25. září 2017

Již po čtvrté se v rámci festivalu Jirkovský Písňovar bude bojovat o POHÁR VENTILKA JIRKOVSKÉHO. Ten si odnese sbor, který se nejen účastní, ale i vyhraje neotřelou a zábavnou soutěž SBORYMPIÁDA.

Ta proběhne na nádvoří Červeného Hrádku za nedlouho poté, co v sále dozní poslední soutěžní tóny – tedy přibližně v 17.30 a její délka bude kolem 30 minut. I přesto, že jde také o výhru, není třeba mít obavy z příliš soutěživé atmosféry, neboť soutěž probíhá v odlehčeném a zcela přátelském duchu. Jednotlivé disciplíny prověří sbory v různých činnostech, které méně či více se sborovou prací souvisí. (Z minulých ročníků – soutěž o nejlepší sborovou úklonu, nejoriginálnější předání daru sponzorovi, největší počet okopírovaných not aj.)

Letos jsou pro Vás přichystány nové disciplíny. Do Sborympiády se můžete přihlásit při prezenci sboru a během celého sobotního dopoledne v předsálí. Třeba právě Váš sbor naváže na vítěze z let minulých a odnese si z Jirkovského Písňovaru pohár Ventilka Jirkovského. 

Za organizační tým Sborympiády JAKUB KACAR

 

 

Spustili jsme registraci na Jirkovský Písňovar 2017

Vytvořeno 4. duben 2017

Předběžná registrace na 11. ročník Jirkovského Písňovaru je již spuštěna.
Sbory a vokální ansámbly se mohou hlásit do 15. června, kdy bude předběžná registrace uzavřena.

Přihlašte se zde

Těšíme se na vás!

 

Podpořte vítěze Jirkovského Písňovaru 2015

Vytvořeno 4. duben 2017

intonic 2017Intonic chce CD, my ho chceme také! Podpořte, pro posluchače velmi významný, projekt vítěze Jirkovského Písnňovaru 2015 na Hithit.

HITHIT - Intonic vydává první CD